Наявність санвузла в сучасному будинку є обов’язковою. При цьому нерідко дизайн-проекту інтер’єру даного приміщення залишається без уваги. І дарма! Адже з цієї кімнати починається щодня будь-яка людина. Сьогодні ми розповімо, як зробити так, щоб знаходитися в санвузлі було максимально комфортно!
Кольорова гама
Не секрет, що складні кольори завжди виглядають цікавіше. Досить часто для обробки санвузла люди вибирають світлі відтінки, оскільки саме вони візуально розширюють простір та асоціюються з чистотою та легкістю. Однак, не рекомендується використовувати тотальний білий скрізь, щоб уникнути ефекту лікарні. Використовуйте молочні тони, різні фактури та тепле освітлення.
Приклад інтер’єру санвузла на фото. Дизайн мінімальний, але відчуття лікарняної палати немає. Вся річ у застосуванні приємних світлих відтінків, що гармонують між собою, а також використання плитки з текстурою каменю. Колір рушників, меблювання та декору не суперечить загальному задуму, а додає тепла та затишку обстановці.
Чистий білий колір фактично завжди виглядає нудно і створює ефект порожнечі, особливо коли йде єдиною суцільною поверхнею – так виглядає біла фарба від підлоги до стелі без декору на стінах. А якщо ви хочете уникнути відчуття порожнечі, то дрібна фігурна плитка або мозаїка білого кольору сприятиме цьому.
Також на тлі чистого білого дуже виграшно виглядають інші кольори. Яскравий декор, оздоблення підлоги, стелі, меблі контрастних відтінків оживлять «стерильну» ванну. Таке сміливе рішення підійде творчим натурам.
Якщо кольоровий контрастний інтер’єр може швидко набриднути, то приглушені тони виглядають доречно в санвузлах різних стилів. Наприклад, замість традиційного зеленого кольору можна вибрати складові відтінки – бірюзовий або колір лісового моху. Вибираючи складний тон матеріалів для своєї ванної кімнати, візьміть зразок кольору та подивіться, як він виглядатиме при контрастному освітленні у вашій квартирі.
Відмовтеся від темних відтінків в оформленні санвузла, якщо кімната має маленький розмір, оскільки вони візуально крадуть простір. Низька стеля чорного кольору перетворить ванну на справжнісіньку печеру, а ось висока — можлива, особливо, якщо освітлення буде розподілене по всій площі. Це саме стосується і стін. Темні стіни в просторих санвузлах виглядають просто чудово при достатньому освітленні.
Освітлення в санвузлі
Світлана багато не буває! Якщо санвузол невеликий, то вистачить одного джерела світла. В інших випадках красиву люстру можна доповнити кількома лампочками. Головне, щоб усі елементи поєднувалися між собою за стилем.
Висвітлення у санвузлі часто недооцінюють. Однак світла має бути достатньо для того, щоб чисто поголитися або зробити акуратний макіяж. У таких випадках встановлюють додаткове освітлення: роблять підсвічування по периметру кімнати, ззаду дзеркала, використовують світлодіодну стрічку, бра та багато іншого.
Текстиль
Додайте яскравих акцентів для настрою, особливо якщо ви оформляєте санвузол у світлих відтінках. Наприклад, придбайте рушники контрастних кольорів або тон до візерунка на шторці для душу. Замініть нудний однотонний килимок цікавим дизайнерським.
Меблі для сумісного санвузла
Меблі відіграють важливу роль в оформленні санвузла при косметичному ремонті котеджу чи квартири. Полиці для зберігання рушників та косметики, стелажі та ящики повинні бути не лише стильними, а й функціональними. Краще віддати перевагу меблям з якісних матеріалів:
- Дерево.
- Камінь.
- Металу.
Адже санвузол – це зона підвищеної вологості. Тому дерев’яні поверхні повинні мати вологостійке покриття, щоб запобігти появі плісняви та грибка.
Декор
Не забувайте і про милі штучки для створення затишку. Наприклад, різні гарні баночки, призначені для зберігання потрібних у ванній кімнаті дрібниць. Дайте волю фантазії та придбайте мінімалістичні постери у геометричних рамках для санвузла у сучасному стилі.
Дзеркало та дизайнерські вази також зроблять інтер’єр ванною цікавішою. При наповненні вази квітами краще вибрати сухоцвіти або невибагливі рослини, які не бояться вологості та температурних перепадів.
Дизайн інтер’єру будь-якої кімнати, у тому числі і поєднаного санвузла передбачає створення затишку, краси та позитивних емоцій. Оформити зі смаком можна як маленьку ванну у хрущовці, так і велику у котеджі. Колір, світло, текстиль, приємні дрібниці та зручні меблі – ось компоненти комфортного приміщення. А ремонт у квартирі у новобудові чи приватному будинку довірте нашій компанії. Ми надаємо гарантію на свої послуги до 3 років.