Перейти до вмісту
Головна » Дизайн кухні Львів

Дизайн кухні Львів

Як зробити улюблене місце затишним?

Кожен з нас точно знає, що найцікавішою і найстратегічнішою кімнатою в будинку є кухня. До дизайну інтер’єру кухні Львів слід підходити з особливою відповідальністю, щоб в результаті отримати гарне, оригінальне, затишне та зручне місце для приготування та їди. Грамотно продуманий інтер’єр кухні зможе створювати неймовірно приємну атмосферу та викликати гарний апетит у тих, хто у ній перебуває. Щоб вибрати дизайн кухні Львів краще вдатися до порівняння та аналізу різних варіантів за фотографіями. Тільки вони зможуть викликати у вас будь-які емоції: чи то захоплення, чи ворожість, але таким чином можна буде визначитися з власними бажаннями. Адже не варто забувати, що головне в оформленні цієї зони – це ідея.

Яку мету ви переслідуєте, коли починаєте ремонт на кухні? Звичайно, кожен хоче створити нове, неймовірно чисте, гарне та атмосферне місце. На жаль, як показує практика, не всі сучасні будинки та квартири можуть похвалитися справді гарними та незвичайними дизайнами кухонь. Адже тільки з огляду на безліч нюансів, маючи відповідні знання, а також почуття стилю можна створити ту саму неперевершену красу.

Але все-таки є кілька порад, дотримуючись яких можна створити гарний інтер’єр кухні:

 1. Слід уважно проектувати дизайн кухні Львів ще до його реалізації.
 2. Не варто розпорошуватися в роботі на кілька стилів, достатньо дотримуватися одного-двох конкретних варіантів.
 3. Зверніть увагу на вибір поєднання кольорів. Кожен колір має відповідати обраному стилю та естетиці, художньо поєднуватися загалом.
 4. Без гарного та незвичайного елемента не буде й гарної кухні. Ви повинні знайти щось таке, що відрізнятиме вашу кухню від інших подібних до неї. Це може бути якийсь яскравий і сміливий предмет інтер’єру.
 5. Всі аксесуари, необхідні для побуту, краще оформити в оригінальному стилі, або повністю приховати їх за допомогою декорацій.

Які ж особливості сучасного дизайну кухонь?

На сьогодні кожен, навіть людина з найвимогливішим смаком, зможе знайти для себе свій варіант оформлення кухні, а все тому, що сучасний стиль зараз дуже демократичний. Перед покупцем постає неймовірний вибір колірних, фактурних та конструктивних варіантів. Якщо поєднати всі тренди між собою, то можна виділити загальні риси, що характеризують ультрамодні кухні:

 1. Сучасний стиль сформувався під впливом мінімалізму і хай-тек, так як багато хто прагне простоти, багатофункціональності, високої технологічності, але при мінімальній кількості декору.
 2. Кухонний гарнітур досить-таки простий і лаконічний, але повинен відповідати деяким вимогам: мати ергономічність і зручність експлуатації.
 3. За рахунок спеціальних матеріалів можна вдатися до використання імітації природної сировини.
 4. Вся фурнітура має особливість ховатися, а кухонні фасади є абсолютно гладкими.
 5. Система зберігання оснащена високотехнологічними амортизаторами, регульованими опорами та доводчиками, які по праву вважаються незамінними комплектуючими сучасного меблювання.
 6. Багато стільниць виготовлені в тонкому варіанті, тому що в будь-якому кухонному інтер’єрі витончена блискуча поверхня буде виглядати виграшно і красиво.
 7. Що стосується обробки в кухні, то тут зупинилися на простих, однотонних рішеннях із застосуванням нейтральних кольорів та півтонів.
 8. Сучасні кухні виконані у прохолодній колірній гамі – переважають білі, чорні та сірі відтінки.
 9. Якщо комусь і хочеться додати яскравих фарб, то роблять це за допомогою аксесуарів, наприклад фартухів.
 10. Часто зустрічається оформлення і «без оздоблення» – стіни з цегляної кладки або імітують бетонну поверхню.

Меблевий гарнітур: просте заміщення простору чи головний елемент?

Саме кухонний гарнітур і формує, зрештою, весь образ головного за функціями куточка вашого будинку. Стилістика кухні визначається за рахунок правильно підібраного кухонного меблювання – чільну роль відіграють колір, фактура, модель фасаду та інше. Сучасним гарнітурам для кухні притаманні прості, але при цьому лаконічні форми, строгі лінії, а також нейтральні колірні гами, хоч і тут зустрічаються своєрідні винятки з правил дизайну кухонь. І все ж кухонні фасади найчастіше є світлими поверхнями, які позбавлені фурнітури.

На сьогоднішній день дизайнерські ідеї не мають обмежень, на щастя, і сучасна стилістика не накладає канонів на вибір того чи іншого рішення. Остання хіба що допомагає направити колірні та конструктивні рішення у певне русло.

Дизайн кухні: Три важливі поради

Кухня – найважливіша кімната вашого будинку. Поміркуйте самі: можна уявити собі житло без вітальні, спальні або дитячої кімнати, але без кухні – нікуди! Посперечатися з кухнею за значимістю може тільки ванна кімната з санвузлом … Загалом, не випадково, за європейськими та американськими стандартами, готовою квартирою вважається та, в якій добре оздоблені всі ці приміщення, причому в кухні обов’язково присутній вбудований кухонний гарнітур. Тут варто усім, хто розпочинає ремонт, порадити

Перше правило: при плануванні бюджету на ремонт починайте саме з цих приміщень, якими користуєтеся регулярно і в обов’язковому порядку.

Пам’ятайте, що на кухні ви проводите достатню кількість часу, причому воно в основному йде на приготування їжі для всієї родини. Напевно, ніхто не буде сперечатися, що смачна їжа – це насамперед не рецепт, а чудовий настрій господині. Кухня має радувати її очі! Якщо ви і є, та сама господиня кухні, то подивіться фото з дизайном кухонь Львів та їдалень, пройдіться по магазинах… Будьте чесні перед собою та впевненими у своєму виборі. Не варто запитувати будь-кого: «Як ти думаєш – це красиво?» “Красиво” – поняття відносне. Довіряйте собі. Крапка. Пам’ятайте, що інтер’єр повинен бути, перш за все, красивим для вас. У питаннях дизайну інших кімнат це може бути предметом бурхливих обговорень на сімейних порадах. Може, звичайно, статися і навпаки – тицяючи шматком шпалер, слізно вимеленого у продавця, чоловікові під ніс, ви ризикуєте отримати у відповідь: «Дорога, ти в мене розумниця, роби, як знаєш…» А ось що стосується кухні, тут точно – Вибір залишається за вами. Звідси випливає

Друге правило: дизайн кухні повинен базуватися на думці того члена сім’ї, який найчастіше готує, а значить проводить там більше часу і, дійсно, щось творить для добра сімейства.

Отже, влада з дизайну кухні Львів передана у ваші руки, але… Поганий той генерал, який не думає про своїх солдатів. Не забувайте про те, що на кухні трапезуватиме вся ваша родина. Тут, у принципі, слід дотримуватися таких нехитрих принципів:

 1. До прийому, як і до приготування їжі, зазвичай не мають кольору, «природно-їстівні». Наприклад, дуже рідко зустрічається щось їстівне блакитного чи синього кольору. Чудові колірні комбінації на кухні виходять із білого з салатовим; Не варто впадати і іншу крайність – кухня кольору стиглого помідора швидко набридне, втім як і інші яскраві кольори, з якими ви переборщите. Дуже затишно і нейтрально виглядають інтер’єри, виконані з використанням таких матеріалів, хоч і неїстівних, але дуже природних, як дерево, натуральний камінь та обпалена глина (кераміка);
 2. Постарайтеся зробити з кухні справжню сімейну кімнату, якою вона є на практиці. Повісьте гарні штори, прикрасьте стелю люстрою, а не скромним стельовим світильником, повісьте на стіни постери або фото в стилі вашої кухні;
 3. Зверніть увагу на такі важливі деталі, як посуд, кухонні рушники, серветки – вони повинні виглядати частиною загального інтер’єру. Пам’ятайте, що деталі і водночас комплексність підходу – створюють гармонію у просторі. Гарно сервірований стіл виглядатиме святково і з однією смачною стравою!

І, нарешті, найголовніше

Третє правило: дизайн не повинен суперечити зручності.

Найвищий пілотаж, коли відмінний дизайн кухні Львів є наслідком зручного приміщення. Ідеальним варіантом було б звернутися до фахівця – досвідченого дизайнера. А ще точніше – досвідченому дизайнеру жінці, яка, як і ви, займаючись своєю улюбленою справою, не перестає бути господаркою на кухні та знає цю ситуацію зсередини. Правда, на відміну від вас, вона займається облаштуванням кухонь різних стилів і можливостей, постійно, з року в рік, з ранку до вечора (погодьтеся, що ніхто не вкладе ваше волосся краще, ніж професійний перукар). Досвідчений дизайнер дуже добре знає всі стандартні розміри та основні принципи, необхідні при проектуванні (саме проектуванні, адже справжній дизайн інтер’єру – це проект) вашої кухні. Він допоможе вам красиво задекорувати приміщення, тому що вміє це не лише на основі таланту, а й базуючись на досвіді. Якщо ви, з ряду причин, робитимете дизайн кухні Львів самостійно, обов’язково ознайомтесь зі спеціалізованими розділами рубрики «Дизайн кухні», посилання на які ви знайдете в інтернеті. Бажаємо удачі, дуже сподіваємось, що наші поради хоч трохи допоможуть вам створити кухню вашої мрії!