Перейти до вмісту
Головна » Електрична тепла підлога у Львові

Електрична тепла підлога у Львові

Популяризації електричних теплих підлог в якійсь мірі заважають негативні статті авторів, які постійно залякують споживачів. Тільки професіонали розуміють той факт, що пожежонебезпека даний крапельних систем, що і електропроводки, у вологих кімнатах створення безпеки забезпечують повішену ізоляцію. Не всі виробники рекомендують екранізований кабель. Зараз паралельно з електробезпека обговорюються статті про вплив на здоров’я людини — електромагнітних полів.

Всі знають, що електромагнітне поле тим чи іншим способом впливають на здоров’я людини. В залежності від діапазону, проявляються різні ефекти. В наш час всі люди добре поінформовані про властивості УВЧ в фізіотерапії і. т. п. Електрична тепла підлога, підтримуючи затишок у вашому будинку, піклується про ваше здоров’я. Вона 365 днів в році підтримує затишок і комфорт, тим самим вона зміцнює здоров’я своїх жителів і мешканців. Але при цьому це лише мала частина її переваг. Головне — зберегти тепло в будинку, коли відсутнє опалення з різних причин. Радіатори та інші нагрівачі знищують повітря в кімнаті.

Але вологе повітря дуже шкодить людині. Тепла підлога зберігає і обмежує повітря від знищення. Тепло яке потрібно ногам, піднімається до стелі від обігрівачів. Електрична тепла підлога розподіляє тепло по нижній частині підлоги. Щоб в кімнаті було затишно, підлогу потрібно підігріти до 30*С. Такий тип підлоги допомагає зберегти здоров’я і зменшує ризик захворювань, ГРВІ, зменшує втрату тепла в будь-якій кімнаті. Електричний обігрів підлоги легко встановлюється, ним користуються в таких приміщеннях: офісні приміщення, квартири, будинки, сауни, магазини, басейни, спортзали, і т. ін. Даний вид підлоги підходить для будь-яких видів покриттів: паркет, ламінат, лінолеум.

Правила безпеки електричної підлоги

Для підтримання безпеки у вашому приміщенні чи будинку використовується кабельна огрівальна система, а також: дотримання інструкції та правил експлуатації.

  • при купівлі системи потрібно завжди розраховувати потрібну потужність. Це врятує вашу проводку від перевантажень
  • приміщення, в якому встановлюється така підлога має бути не вологим і прибраним
  • запобігати пошкодженню, дуже дбайливо кріпити підлогове покриття нагрівальної системи
  • до вибору покриття підлоги ви повинні поставитися відповідально
  • електрична тепла підлога. Види даної підлоги мають обмеження підігріву по температурі. Не рекомендується її перевищувати інакше буде ушкодження системи і виникне пожежа.

Заходи безпеки при монтажі і експлуатації

  • якщо не маєте досвіду роботи з функционованою системою теплої підлоги і електрики, то краще доручити цю справу — майстру
  • без професіонала не рекомендуємо змінювати систему управління теплих підлог
  • Перший, пробний запуск рекомендують робити по закінченню тритижневого періоду з моменту закінчення робіт
  • забороняється при роботі з монтажем змінювати кабель
  • забороняється підключати кінці кабелю в електромережу
  • скручений кабель, також заборонено підключати до електромережі
  • не можна систему нагріву класти під меблі або інші предмети
  • нагрівальний мат рекомендуємо підключати до електромережі за допомогою терморегулятора і контактного блоку.

Правила укладання електричної підлоги

Сьогодні існують два види кабелів: резистивний і нагрівальний. Найголовніше у резистивного — це нагрівальна жила на яку лягає зверху шари ізоляції. Він ділиться на два виду: одножильні і двожильні.

Варіанти стяжки для теплої підлоги

Існує кілька видів заливки теплої підлоги — бетонна, напівсуха стяжка. Ці види дуже схожі і кожен спосіб має свої деталі. Щоб зрозуміти, який спосіб підходить саме вам, потрібно визначитися з кожним їх плюсом і мінусом.

Перший спосіб

Це стандартний варіант стяжки. Вона постійно буде під температурними перепадами. У цьому випадку, від складу наповнювача залежить багато чого, пісок міняють на відсів і виходить розчин для стяжки.

Хороший розчин містить:

  • цемент М 300 і вище;
  • пластифікатори;
  • відсів з фракцією від 3 до 5 мм.

Відсів робить надійне і міцне зчеплення. Пластифікатор потрібен для попередження подрібнення стяжки внаслідок температурних перепадів. Пластифікатор для стяжки

Розчин:

  • Цемент-1частина
  • Відсів -6 частин
  • Пластифікатор-0,35 літра на 1 мішок цементу.
  • Вода для утворення суміші
Другий спосіб

У цій стяжці менше води. До складу розчину входять добавки і фиброволокно. Кожна людина зможе замісити даний розчин.

Розчин:

  • Цемент-М400-1 частина
  • Просіяний пісок — 3 частини фибриволокно.

Щоб приготувати розчин потрібно змішати всі компоненти і додати трохи води і все акуратно перемішати. Стискаючи в руці розчин ми дізнаємося об’єм рідини в розчині. Якщо вона тече з руки, то це — надлишок. Якщо розсипається — потрібно долити води. А якщо розчин і не те і не інше — він готовий.

Виготовлення напівсухої стяжки

Труби повинні бути добре закріплені. Укладання виконують після завершення монтажу. Розчин змішують до потрібного результату і розподіляють. Розчин вимагає рівняння і щільної кладки. Якщо з’являються виїмки — додаєте розчин і вирівнюєте.

Кращі теплові підлоги

Як ви вважаєте, яка підлога краще?? — електрична або водяна? Давайте розберемо їх плюси і мінуси.

Плюси – За умови, що площа приміщення велика, то краще підлога водяного типу.

Мінуси – дана система, як і всі інші системи потребує постійного профілактичного огляду.  Збірка водних труб вийде набагато дорожче, та й самі запчастини (труби, насоси) неабияк зменшать гаманець.  Обігрівають ці підлоги тільки, коли у вас запущений опалювальний котел.

Електричні підлоги

Одним з головних плюсів є те, що є можливість використання в різних умовах.  Швидкий, легкий монтаж.  Такий тип монтажу здатні подужати навіть непрофесіонали.  Регулювання температури, термін служби не менше 50 років.

Мінуси: При відсутності регуляції відсутності температури обігрівачі електрики буде не вигідно.  Невелике електромагнітне випромінювання.  Зараз ми з вами визначимо яка електрична підлога краще.

Для монтажу потрібно бетонна стяжка діаметром не менше 3 мм.  Монтується в стягуванні або в шарі плиткового клею.  Використовують стяжки під ламінат, паркет, лінолеум.  Будь-яке покриття вимагає застосування таких предметів як: клей або стяжка.  Для того, щоб остаточно визначиться з вибором теплої підлоги потрібно уважно вивчити те місце основи на якому буде настилатися підлога.