Перейти до вмісту
Головна » Найтепліший будинок у Львові

Найтепліший будинок у Львові

Побудувати теплий комфортний будинок, екологічний, пожежобезпечний, дуже швидко, але не дуже дорого – це мрія будь-якого забудовника, про що б не йшлося: про багатоповерхівці, заміському замку, добротному житловому будинку або будиночку на садовій ділянці. У наше століття позамежних швидкостей і високих технологій це стало можливим!


Одне з останніх досягнень в області передових будівельних технологій – будівництво із застосуванням незнімної пінополістирольної опалубки. Що це таке? За роз’ясненням ми підем разом з директором ССП «Фортмастер» Шараповим Сергієм Олександровичем в виробничі цехи заводу-виробника продукції з цього диво-матеріалу, спіненого полістиролу. Ми спостерігаємо процес виробництва будівельних елементів. Це схоже на конструктор «Лего», такі ж легкі білі модулі різних форм і розмірів, ідеально суміщаються один з одним, з яких можна скласти все, що душа забажає. «Ви абсолютно точно підмітили це подібність з конструктором. Саме так, в принципі, і здійснюється будівництво. » – посміхається Сергій Олександрович, – «Елементи монтуються між собою, армуються і заливаються бетоном. Таким чином,в ході однієї технологічної операції виходить залізобетонна монолітна стіна з обох сторін утеплена і захищена від вологи.

Особливо слід відзначити ряд якостей вельми вигідно відрізняють будівництво за даною технологією від традиційних будівельних методик. По-перше це надзвичайно високий шумозахисні та теплозберігаючі показник: стіна завтовшки всього в 30сантіметров збереже тепло також як стіна з дерева товщиною в 60сантіметров або стіна з цегли товщиною цілих півтора метра! Для будівництва не потрібне використання дорогої будівельної техніки, досить персоналу середньої кваліфікації, навіть просто більш-менш знайомий з будівництвом людина впорається! До речі, швидкість зведення стіни незрівнянно вищою за швидкість зведення стін з цегли або будівельних блоків. Усім відомо,що якщо форма стіни будинку закруглена або віконні прорізи багатокутні або арочні, то це значно збільшує вартість будівельних робіт. Так ось, застосування незнімної пінополістирольної опалубки дозволяє побудувати будинок будь-якої форми досить просто і без додаткових витрат, тобто за ціною прямої стіни і елементарних прорізів. При цьому стіни і кути будинку виходять ідеально рівними, що значно полегшує і здешевлює подальшу обробку стін.

Але і це ще не все!то це значно збільшує вартість будівельних робіт. Так ось, застосування незнімної пінополістирольної опалубки дозволяє побудувати будинок будь-якої форми досить просто і без додаткових витрат, тобто за ціною прямої стіни і елементарних прорізів. При цьому стіни і кути будинку виходять ідеально рівними, що значно полегшує і здешевлює подальшу обробку стін.

Оскільки стіна виходить більш легкої в порівнянні з цегляною або шлакоблочна, то і стрічковий фундамент під такий будинок буде потрібно меншої ширини, значить додаткова економія коштів на матеріал і трудовитрати. Міцність стіни така, що допускає перекриття будь-якого типу, в тому числі залізобетонними плитами або заливний залізобетонний моноліт. Здорово! Але і це ще не все!що значно полегшує і здешевлює подальшу обробку стін. Оскільки стіна виходить більш легкої в порівнянні з цегляною або шлакоблочна, то і стрічковий фундамент під такий будинок буде потрібно меншої ширини, значить додаткова економія коштів на матеріал і трудовитрати. Міцність стіни така, що допускає перекриття будь-якого типу, в тому числі залізобетонними плитами або заливний залізобетонний моноліт. Здорово! Але і це ще не все!Але і це ще не все!Але і це ще не все!

Зовнішня і внутрішня обробка стін може бути будь-який: вагонка, сайдинг, звичайна або декоративна штукатурка, декоративна плитка, керамограніт і т.п. Керамічна плитка може бути наклеєна безпосередньо на ідеально рівну поверхню стіни, що також суттєво здешевлює роботу, оскільки не потрібна попередня підготовка і вирівнювання стіни.


Навіть після завершення будівництва будинку, Ви ще не раз порадієте вибору на користь будівництва будинку із застосуванням незнімної пінополістирольної опалубки. Надзвичайно легкий і пожежобезпечний монтаж електропроводки, використання для опалення житла техніки набагато меншою продуктивності і енергоспоживання, ніж у звичайному порядку – все це продовжує економити Ваші кошти. А якими грошима виміряти комфорт будинку, в якому тепло взимку і прохолодно в літню спеку, від теплих навіть на дотик стін і підлоги, тиші, навіть якщо поза стінами будинку вирує ураган?

Подальша наша бесіда проходить в кабінеті заступник директора ССП «Фортмастер» Моріц Світлани Володимирівни, і більшою мірою кримінальна бліц-опитування.

Кор. – Світлана Володимирівна, перше питання, яке цікавить забудовника це питання відповідності продукції будівельним і іншим нормам державного стандарту.

С.В. – Незнімна пінополістирольна опалубка виготовляється з нетоксичного, самозагасаючого полістиролу, має сертифікати про пожежну, екологічну та санітарно-гігієнічної безпеки, свідоцтва відповідності будівельним нормам від Держбуду Україні і сертифікат відповідності Міжнародної Асоціації Якості, що гарантує повну відповідність продукції з пінополістиролу всім сучасним вимогам якісного житла.

Кор. – Наскільки велика різниця в ціні за один кв.м. стіни за технологією із застосуванням незнімної пінополістирольної опалубки і 1кв.м. стіни з інших будівельних матеріалів?

С.В. – Без втрати якості будівництва і подальшої експлуатації будівлі, трохи дешевше будівництво дерев’яних будинків, однак виняткова пожежна безпека будівництва будинків по представленої нами технології, в більшості випадків забезпечує вибір на користь будівництва із застосуванням незнімної пінополістирольної опалубки. Слід зазначити, на ринку аналогічної продукції нам вдається утримувати ціни стабільно нижче інших торгуючих організацій.

Кор. – Існує думка, що пінопласт схильний псуваннягризунами.

С.В. – Технологія будівництва з застосуванням незнімної опалубки використовується вже більше 30років в країнах Європи з холодними кліматичними умовами, більше 10 років застосовується в Україні, безліч приватних і громадських об’єктів за останні роки побудовано. Скарг на псування гризунами будівельних виробів з пінополістиролу немає.


Кор. – Чи є в Дмитрівському районі або в г.Дмітрове об’єкти, побудовані безпосередньо з прімененіемнес’емной опалубки?

С.В. – Уже побудовано досить багато приватних будинків, котеджів. Громадськими об’єктами, побудованими із застосуванням продукції нашого підприємства є двоповерховий магазин на вул.Космонавтів в г.Дмітрове, котеджі і адміністративні будівлі в парку «Екстрім», в Сорочанах, в пос.Трудовая.

Кор. – Ну і нарешті, кілька слів про підприємство і людей, які тут працюють, про перспективи …

С.В. – Завод, який виробляє будівельні елементи зі спіненого пінополістиролу оснащений високоякісним імпортним обладнанням, відмінно навчений, кваліфікований робітник персонал, повністю укомплектований керівний і інженерно-технічний склад – це дружний колектив, відмінна команда. Я не сумніваюся, у технології будівництва із застосуванням незнімної пінополістирольної опалубки – велике майбутнє. Те, що сьогодні здається незвичним, завтра стане нормою, що забезпечує якісне комфортне житло, швидке і економічне будівництво.

Зі свого боку ми готові просувати цю технологію, зустрічатися з зацікавленими організаціями та приватними особами, роз’яснювати переваги застосування незнімної опалубки при будівництві будівель різного призначення. Запрошуємо будівельні організації та приватних осіб, а також підприємців і організації які торгують будматеріалами до взаємовигідної і безсумнівно доброчинного співпраці з нами.

Дуже швидко побудувати будинок – теплий, як з дерева, міцний і негорючий, як залізобетон, будь-хто, навіть найскладнішої конструкції, і все це за цілком доступною ціною – тепер це можливо! Завдяки використанню продукції пропонованої ССП «Фортмастер» за технологією домобудівною системи з застосуванням незнімної пінополістирольної опалубки!

Будівельні елементи незнімної опалубки з самозагасаючого пінополістиролу, у формі пустотілих блоків, ранкові порожнини яких армуються і заливаються бетоном, являють собою універсальну систему для зведення стін і перекриттів будинків будь-якого типу висотою до 17-ти поверхів. ССП «Фортмастер» пропонує Вашій вніманію15 видів будівельних модулів, подібних елементів дитячого конструктора «Лего», легко і міцно скріплюються між собою. Зібраний фрагмент стіни армується і заливається бетоном. Наявність передбачених конструкцією модулів горизонтальних і вертикальних шип-пазових замків повністю виключає підтікання бетону на стиках блоків і утворення так званих «містків холоду» Таким чином, в ході однієї технологічної операції, споруджується монолітна бетонна стіна, утеплена з внутрішньої і зовнішньої сторін пінополістиролом.


Характеристики різних будівельних матеріалів, по приведеним опором тепло-передачі в порівнянні з технологією із застосуванням незнімної пінополістирольної опалубки ССП «Фортмастер»

  • Стіновий матеріал – Ro = 3,2
  • Цеглу глиняну звичайну – 2,59м
  • Цегла ефективний – 1,66 м
  • Керамзитобетон – 1,31м
  • Деревина – 0,57м
  • Незнімна пінополістирольна опалубка, армована і залита бетоном – 0,3 м

Особливо слід відзначити надзвичайно високий теплозберігаючі показник, який забезпечує застосування незнімної пінополіст-тірольной опалубки і завдяки якому значно скорочуються витрати на обладнання, і обслуговування систем опалення приміщень. Ідеально рівні стіни і кути, чудова звукоізоляція, екологічна, санітарна та пожежна безпека, міцність і довговічність конструкцій, а також простота і висока швидкість зведення будівель із застосуванням незнімної пінополістирольної опалубки відносять даний спосіб до високих технологій в області будівництва. Собівартість 1 кв.м. стіни з пенополистирольной опалубки, армованої і залитої бетоном, нижче 1кв.м. стіни з цегли або інших будівельних матеріалів.

Як відомо, зведення будівель з еркерами закругленою або багатокутної форми,а також оформлення прорізів вікон арочної і багатокутної конструкції значно збільшує вартість будівельних робіт. Застосування незнімної пінополістирольної опалубки дозволяє побудувати будинок і прорізи будь-якої форми досить просто і без додаткових витрат, тобто за ціною прямої стіни і елементарних прорізів. Надзвичайно великий вибір зовнішньої і внутрішньої обробки стін, що допускають практично будь-який вид обробки, від вагонки або сайдингу до полімерних, декоративних штукатурок нового покоління, керамогранітних плиток і скла. І все це зі значною економією витрат на обробку, оскільки виключається «чорнова» підготовка і вирівнювання стін.

Слід зазначити, що будівництво з застосуванням незнімної пінополістирольної опалубки особливо актуально при зведенні будівельних об’єктів в сейсмонебезпечних районах і на проблемних грунтах.Застосування незнімної пінополістирольної опалубки дозволяє побудувати будинок і прорізи будь-якої форми досить просто і без додаткових витрат, тобто за ціною прямої стіни і елементарних прорізів. Надзвичайно великий вибір зовнішньої і внутрішньої обробки стін, що допускають практично будь-який вид обробки, від вагонки або сайдингу до полімерних, декоративних штукатурок нового покоління, керамогранітних плиток і скла. І все це зі значною економією витрат на обробку, оскільки виключається «чорнова» підготовка і вирівнювання стін.


Слід зазначити, що будівництво з застосуванням незнімної пінополістирольної опалубки особливо актуально при зведенні будівельних об’єктів в сейсмонебезпечних районах і на проблемних грунтах.Застосування незнімної пінополістирольної опалубки дозволяє побудувати будинок і прорізи будь-якої форми досить просто і без додаткових витрат, тобто за ціною прямої стіни і елементарних прорізів. Надзвичайно великий вибір зовнішньої і внутрішньої обробки стін, що допускають практично будь-який вид обробки, від вагонки або сайдингу до полімерних, декоративних штукатурок нового покоління, керамогранітних плиток і скла. І все це зі значною економією витрат на обробку, оскільки виключається «чорнова» підготовка і вирівнювання стін.

Слід зазначити, що будівництво з застосуванням незнімної пінополістирольної опалубки особливо актуально при зведенні будівельних об’єктів в сейсмонебезпечних районах і на проблемних грунтах.Надзвичайно великий вибір зовнішньої і внутрішньої обробки стін, що допускають практично будь-який вид обробки, від вагонки або сайдингу до полімерних, декоративних штукатурок нового покоління, керамогранітних плиток і скла. І все це зі значною економією витрат на обробку, оскільки виключається «чорнова» підготовка і вирівнювання стін.

Слід зазначити, що будівництво з застосуванням незнімної пінополістирольної опалубки особливо актуально при зведенні будівельних об’єктів в сейсмонебезпечних районах і на проблемних грунтах.Надзвичайно великий вибір зовнішньої і внутрішньої обробки стін, що допускають практично будь-який вид обробки, від вагонки або сайдингу до полімерних, декоративних штукатурок нового покоління, керамогранітних плиток і скла. І все це зі значною економією витрат на обробку, оскільки виключається «чорнова» підготовка і вирівнювання стін.

Слід зазначити, що будівництво з застосуванням незнімної пінополістирольної опалубки особливо актуально при зведенні будівельних об’єктів в сейсмонебезпечних районах і на проблемних грунтах.Слід зазначити, що будівництво з застосуванням незнімної пінополістирольної опалубки особливо актуально при зведенні будівельних об’єктів в сейсмонебезпечних районах і на проблемних грунтах.Слід зазначити, що будівництво з застосуванням незнімної пінополістирольної опалубки особливо актуально при зведенні будівельних об’єктів в сейсмонебезпечних районах і на проблемних грунтах.

Застосування незнімної пінополістирольної опалубки в будівництві дозволяє обійтися без застосування важкої будівельної техніки, використовувати персонал середньої кваліфікації абсолютно без шкоди якості будівництва, значно скорочує терміни зведення будівель, що в кінцевому підсумку в кілька разів знижує вартість будівництва.

Таким чином, будівництво із застосуванням незнімної пінополістирольної опалубки вельми вигідно в співвідношенні ціна – якість.

Технологія застосування в будівництві незнімної пінополістирольної опалубки понад тридцять років успішно використовується в Канаді, США та країнах Європи. У Україні ця технологія використовується близько 10 років і прекрасно себе зарекомендувала. До недавнього часу, елементи незнімної пінополістирольної опалубки імпортувалися в Україну з-за кордону за досить високими цінами, тепер аналогічну продукція представлена на ринку декількома вітчизняними підприємств, в тому числі ССП «Фортмастер», і тепер ця якісна і доступна за ціною продукція є серйозним конкурентом традиційних будівельних матеріалів.