Перейти до вмісту
Головна » Заливання підлоги на будь-якій висоті

Заливання підлоги на будь-якій висоті

Завдяки розчинонасосу готовий цементно-піщаний розчин, що складається з піску, цементу, фіброволокна та води, доставляється з вулиці спеціальними шлангами прямо на об’єкт. Даний розчин може подаватися до 30 поверхів (100 метрів по вертикалі) і до 200 метрів по горизонталі. Таким чином, відбувається суттєва економія часу під час підйому вручну матеріалів для класичної стяжки у Львові на об’єкт. Також, безпосередньо на об’єкті, де заливається підлога, ми можемо поставити портативну станцію. Це дозволяє здійснювати стяжку у будь-яких, навіть важкодоступних місцях.

Швидкість робіт – до 300 кв. м./день

Завдяки мінімальній кількості води в напівсухій стяжці цементно-піщаний розчин виходить не рідким, легко витягується, що значно збільшує швидкість виконання робіт. Приміром, при влаштуванні стяжки класичним способом одна бригада здатна залити за зміну 100 квадратних метрів, тоді як механізованим способом така ж бригада здатна залити 250-300 квадратних метрів стяжки. Наприкінці статті Ви зможете переглянути відеоролик, на якому відображено переваги швидкості робіт.

Рівна підлога без тріщин

Дуже важливим плюсом напівсухого методу є відсутність перепадів та тріщин. Використання мінімальної кількості води виключає нерівномірне висихання стяжки, а завдяки затирочній машині, яка зашліфовує стяжку, поверхня додатково ущільнюється та виходить ідеально рівною. Можливо допустимі перепади становить 2 метри 2 міліметри. Використання цієї технології виключає додаткові витрати, пов’язані з використанням наливної підлоги.

Відсутність протікань

Мінімальна кількість води на 100% виключає можливість протікання на нижні поверхи, чого не можна сказати про «мокру» стяжку. Порівнювати напівсуху і суху стяжку не має сенсу, тому що суха стяжка популярна переважно на дачах, в дерев’яних і щитових будинках і практично не застосовується в квартирах, котеджах та інших приміщеннях, де є можливість протікання.

Невисока вартість – важливий плюс технології

Визначальним чинником у виборі способу вирівнювання підлоги є ціна. Вартість сухої стяжки практично вдвічі перевищує вартість напівсухої. Класична “мокра” стяжка обійдеться на 10-15% дорожче плюс додаткові витрати, пов’язані або з наливною підлогою, або перевитратою плиткового клею.

Різнорівнева стяжка

Напівсухий розчин після укладання приймає відразу необхідну форму, тому ми можемо робити безперервно напівсуху стяжку в одному приміщенні різної висоти під різні фінішні покриття. У випадку з влаштуванням звичайної мокрої стяжки різнорівневе покриття зробити в один прийом буде значно складніше і довше.