Бетонна підлога, без сумніву, дуже надійна, якісна і довговічна. І якщо раніше цю технологію облаштування підлоги використовували переважно в нежитлових приміщеннях, сьогодні все частіше можна зустріти бетонні підлоги в квартирах та приватних будинках. При цьому нерідко навіть без фінішного покриття для підлоги. Заливка підлоги бетоном ціна може відрізнятись на різних об’єктах – затребувана послуга.
Заливка підлоги бетоном: ціна матеріалів
Для того, щоб зрозуміти скільки обійдеться заливка підлоги бетоном (ціна різна), варто спершу визначитися, які будівельні матеріали для цього знадобляться, скільки і яка їх вартість.
Як правило, для приготування класичної бетонної суміші використовують цемент, пісок та воду. При цьому пропорції двох перших інгредієнтів розраховуються, виходячи з марки цементу. Вода береться на око, важливо лише враховувати, що консистенція розчину має нагадувати рідке тісто без грудок.
Щоб прорахувати кількість необхідного матеріалу, потрібно знати площу об’єкта, що заливається, обчислити, скільки цементу піде на заливку 1 кв. м. І, звісно, враховують товщину заливання. До речі, оптимальним варіантом вважається товщина 3-5 см. Така стяжка буде відповідати всім стандартам, виявиться міцною та витривалою. Відхилення від стандарту може призвести до того, що залита підлога виявиться неякісною і прослужить не так довго, як того хотілося б.
Особливості заливання підлоги бетоном
Заливання підлоги бетоном – дуже відповідальна справа. Тому якщо у вас немає певних навичок і ви не впевнені, що зможете зробити її якісно, краще довірити роботу професіоналу. Вартість роботи підрядника також може відрізнятись. Але не варто впадати в крайнощі і шукати найдешевших чи, навпаки, найдорожчих виконавців. Вивчіть ринок пропозицій, складіть уявлення про середню вартість послуг та вибирайте підрядника, відштовхуючись від цієї цифри.
Крім того, вартість роботи залежить від складності об’єкта, а також його площі. Цілком закономірно, що, чим менше площа об’єкта, що заливається, тим вищою виявиться вартість роботи.
Заливання підлоги бетоном. Ціна та інші нюанси
Багато в чому вартість заливання підлоги залежить від вибраного методу заливання. Так, стяжка може виконуватися мокрим, сухим та напівсухим способом. Найбільш бюджетний варіант – мокре заливання. Варто враховувати, що час висихання такої підлоги є досить тривалим, тому подальші ремонтні роботи доведеться відкласти приблизно на місяць.
Суха стяжка – найдорожчий варіант. Її облаштування унеможливлює використання води, тому час на застигання зводиться до нуля. Оптимальним варіантом на сьогоднішній день за співвідношенням ціна-якість вважається напівсуха стяжка. Вона сохне досить швидко. Обумовлено тим, що у розчині використовується мінімальна кількість води. Тому продовжити роботи можна вже незабаром. Такий метод увібрав найкращі якості двох попередніх, тому є максимально пріоритетним.